top of page

DOvoz vozidel na zakázku

Brání Vám jazyková bariéra, a nebo neznalost prostředí pro nákup vozidla v Evropské unii či Švýcarsku ? Díky několikaleté zkušenosti s nákupem vozidel v zahraničí jsme schopni Vám nabídnout komplexní službu na klíč z pohodlí Vašeho domova. Dovoz vozidel ze zahraničí nejvyšší kvality je naším nástrojem ke splnění Vašich snů a potřeb. Pojďme se společně podívat na služby, se kterými u nás můžete vždy počítat.

Image by Malusi Msomi

Jak to celé funguje ?

Rádi Vám pomůžeme s výběrem Vašeho nového - ojetého vozu. Pečlivě posuzujeme každý jednotlivý automobil z hlediska jeho stavu, který musí splňovat naše velmi přísná pravidla. Z pozice konzultantů jsme při prověřování vždy na Vaší straně, jakožto kupujícího.

 

Pří výběru vozidla doporučujeme minimální cenu nastavit na výší 15 000 EUR. V případě vyjednání slevy ve Váš prospěch bude poměr nákladů na dovoz a kupní ceny ideálně rozložen.

Vysněný vůz

Popište nám Váš vysněný vůz, a nebo nám zašlete odkaz z mobile.de. V případě sportovního vozidla z inzerce motorsportmarkt.de

Kontrola vozidla

Kontrola vozidla na místě s Vámi nebo pomocí video hovoru. Předmětem je 250 bodová kontrola celkového stavu vozidla včetně zkušební jízdy.

Nákup a odvoz

Platba prodejci celé částky za vozidlo. V případě firem bez DPH. Následuje odvoz vozidla do ČR po ose včetně vyřízení dovozových SPZ nebo pomocí naší odtahové služby.

První kontakt

První kontakt s prodejcem, zjištění aktuálního stavu vozidla. Rezervace vozu, ověření VIN v databázích pojišťoven a domluvení termínu prohlídky. Kontrola důvěryhodnosti prodejce (plátce DPH, DIČ atd.)

Kontrola dokladů

Zajištění dokladů od vozu včetně COC listu a následná kontrola správně vystavené kupní smlouvy a faktury. Řádné odhlášení vozidla. V případě odpočtového vozidla zajištění faktury bez DPH.

Zpět v ČR

Po přivezení vozidla do České Republiky Vám pomůžeme s dovozovou STK a přihlášení vozidla na české SPZ do 24 h- 

Pro první servis je vám k dispozici naše dílna včetně detailingu karoserie.

Klikněte na obrázek Vaší oblíbené prémiové automobilové značky a začněte vybírat. Pokud máte vozidlo již vybráné na mobile.de, zašlete nám odkaz pomocí formuláře.

Kotva 1
VŠECHNY NAŠE SLUŽBY MŮŽETE VYUŽÍVAT I JEDNOTLIVĚ

KONZULTACE

Telefonická nebo emailová konzultace před začátkem celého procesu

zdarma

SPZ

Přihlášení vozidla v ČR do 24 h, včetně státní poznávacích značek

4000 kč

KOMUNIKACE

Zjištění aktuálního stavu, VIN, Cebia, Servisní knížka

(cena podle počtu vozů)

od 2990 kč

ODTAH

Odtah vozidla na vleku.

(odpadají poplatky za dovozové SPZ)

16 kč/km

KONTROLA VOZIDLA

 

Fyzická kontrola vozidla v zahraničí

od 3990 kč

DALŠÍ SLUŽBY

Strojní leštění laku a korekce nedokonalostí. Nanesení ochranného vosku a čištění interiéru.

od 7990 kč

DOVOZOVÁ STK

Zajištění evidenční nebo dovozové technické kontroly

3500 kč
bottom of page